MEDİKAL EL-AYAK BAKIMI

Fizyo|Sport bünyesinde hizmet vermekte olan Medikal El ve Ayak Bakımı birimimizde
el ve ayak bakımının yanı sıra 3TO Sistemi ile Batık Tırnak Bakımı, Nasır Bakımı, Mantarlı Tırnak Bakımı ve
Çatlak Topuk Bakımı uygulamaları
da yapılmaktadır.

eL-AYAK BAKIMI

Sağlıklı ve güzel bir el-ayak bakımı için özel cihazlar kullanılmaktadır.

Öncelikle doğru tırnak kesimi yapılır. Deri kalınlaşmaları ve nasırlar temizlenir. Kalınlaşmış tırnaklar inceltilir ve tırnağın doğal yapısını bozmadan tırnak kanalları temizlenir. El ve Ayak bakımı için geliştirilmiş özel kremler ve solüsyonlar kullanılarak ve masaj yapılarak bakımı sonlandırılır.

MANTAR TIRNAK BAKIMI

Onikomikoz olarak da bilinen tırnak mantarı nadiren el, çoğunlukla da ayak tırnaklarını etkileyen son derece bulaşıcı bir mantar enfeksiyonudur.

Tırnak mantarları, tırnak uçlarının altında beyaz veya sarı noktalar olarak başlayan yaygın bir enfeksiyon hastalığıdır. Mantar enfeksiyonu derinleştikçe tırnağın renginin değişmesine, kalınlaşmasına ve kırılmasına neden olabilir.

BATIK TIRNAK BAKIMI

Batık Tırnak ya da tırnak batması olarak bilinen durum genellikle tırnağın derin kesilmesi ya da yanlış ayakkabı kullanımı sonucu ortaya çıkan, acı verici ve çoğu zaman yürümeyi zorlaştıran bir hastalıktır.

3TO Tel Sistemi, cerrahi müdehale gerektirmeyen ve sizi sosyal hayatınızdan uzaklaştırmadan tırnağın doğal ve sağlıklı uzamasını sağlayan, acısız, ağrısız ve kalıcı bir yöntemdir. Konusunda özel eğitim almış uzmanlarca uygulanması gerekir. Fizyo|Sport bünyesinde hizmet vermekte olan Medikal El ve Ayak Bakımı birimimizde Tırnak Mantarı Bakımının yanı sıra 3TO sistemi ile Batık Tırnak Bakımı, Nasır Bakımı ve Çatlak Topuk Bakımı uygulamaları da yapılmaktadır.

Tüm soru, görüş, öneri ve Ücretsiz Değerlendirme randevu talepleriniz için
bize WhatsApp hattımızdan sesli ve yazılı olarak ulaşabilirsiniz.