KLİNİK PİLATES

Kas, eklem ya da omurganızdaki hassasiyetlerden dolayı klasik egzersiz sistemlerini uygulamak sizin için uygun değilse çözümü Klinik Pilates.

Uzman fizyoterapistlerimiz eşliğinde her Salı ve Perşembe saat 19:00’da gerçekleştirdiğimiz Klinik Pilates derslerimizde, kendi limitlerinde gerçekleştireceğiniz özelleştirilmiş programlar ile bel, sırt ve boyun ağrılarınızdan kurtulabilir, duruş bozukluklarınızı düzeltebilir, kas gücünü ve boyunu arttırarak kilo verip, incelme ve sıkılaşma sağlayabilirsiniz.

Özel Durumlar
Özel Çözümler Gerektirir

Klinik Pilateste Yapabileceğiniz Egzersizler

  • Fizik tedavi sonrası rehabilitasyona yönelik egzersizler,
  • Profesyonel spor branşlarına yönelik egzersizler,
  • Esneklik artışına yönelik egzersizler,
  • Omurga sağlığına yönelik egzersizler,
  • Kalp ameliyatı sonrası rehabilitasyon egzersizleri

Klinik Pilates kas – iskelet problemleri, duruş bozuklukları, vücudu tek taraflı kullanmaya bağlı ortaya çıkan biomekanik bozukluklar, romatizmal problemler için ve özellikle fizik tedavi sonrası tamamlayıcı olarak kullanılan terapatik pilates uygulamasıdır.

Hedef kesinlikle performans değildir; ancak olumlu bir yan etki olarak vücutta kozmetik olarak bir şekillenme ve sıkılaşmada sağlanır.

Klinik Pilates’te amaç; ağrısız, limitasyonsuz ve kaliteli bir yaşamın sürdürülebilir olmasıdır.

Klinik pilates muhakkak, uluslararası eğitim veren bir pilates okulundan da eğitim almış fizyoterapistler tarafından yaptırılmalıdır.

Tüm soru, görüş, öneri ve Ücretsiz Değerlendirme randevu talepleriniz için
bize WhatsApp hattımızdan sesli ve yazılı olarak ulaşabilirsiniz.