HAKKIMIZDA

2012 yılında, Türkiye Fizyoterapistler Derneği (TFD)’nin Antalya il Temsilcisi fizyoterapist Adem Tombak tarafından “Sağlıklı Yaşamın Merkezi” sloganıyla yola çıkan Fizyo|Sport; fizyoterapi temelli egzersiz ve spor salonu konseptini birleştiren Antalya’daki ilk kurumdur.

Fizyo|Sport’ta, fizyoterapistlerimiz ve antrenörlerimizce, kişinin ihtiyacına yönelik olarak özel hazırlanmış egzersiz programları ile yaşam kalitesini üst seviyede tutmayı, atletik performansı arttırmayı ve daha fit bir bedene sahip olabilmeyi hedefleyen multidisipliner bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz.

Fizyo|Sport’u, bir de kurucusu Fizyoterapist Adem Tombak’ın kendisinden dinleyelim.

“Kuruluşundan beri Fizyo|Sport’un klasik bir spor salondan daha fazlası olmasını hedefledik.

Mesleğimizin de etkisi ile önceliğimiz daima sağlık oldu. Üyelerimiz kurumumuzdan, ihtiyaçlarına bağlı olarak, beslenmeden kişisel durumuna göre özelleştirilmiş egzersiz programlarına kadar, tamamen sağlığının ve buna bağlı olarak hayat kalitesinin arttırılması odağı ile hizmet almakta.

Bu ihtiyaçlar forma girmek, kondüsyon arttırmak ya da kas ve eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olmak olabildiği gibi, duruş bozukluğu, yürüyüş bozukluğu, dolaşım sistemi rahatsızlıkları ya da omurga yapısındaki anatomik bozukluklardan kaynaklı sorunların giderilmesi için destekleyici egzersiz programlarının uygulanması gibi geniş bir skalada yer alabilmekte.

Bu sebeple fizyoterapistlerimizin değerlendirmeleri ile başlayan süreçte, oluşturulan kişiye özel programları titizlikle uyguluyor ve ihtiyaç halinde programlarını tamamlamış üyelerimizi düzenli olarak takip etmeye devam ediyoruz.”
Fizyoterapist Adem Tombak

Alanında uzaman fizyoterapistlerin kontrolünde fizyoterapi teknikleri ile ağrılarınızdan kurtulabilir, kinesiotape gibi bantlama teknikleriyle egzersizlerinizin etkinliğini arttırabilirsiniz. İlgili uzman hekim tarafından teşhisi konulan omurga, kalça, diz, omuz problemleri gibi sorunlarınızın tedavisi sonrasında fizyoterapist eşliğinde klinik pilates gibi kişisel egzersiz programlarıyla mobilizasyon ve stabilizasyon sağlanacak, yaşam kaliteniz artacaktır.

Siz de, ihtiyaçlarınızın tespiti ile size özel bir programın oluşturulacağı ‘Ücretsiz Değerlendirme Seansı’ için hemen bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Tüm soru, görüş, öneri ve Ücretsiz Değerlendirme randevu talepleriniz için
bize WhatsApp hattımızdan sesli ve yazılı olarak ulaşabilirsiniz.